קבלן שלד


חברת שיפוץ לכל 2014 בע''מ בשיתוף פעולה עם האחים מלכה מאזור בית שמש שלחברה בבעלותם יש נסיון של 35 שנה בבנית בתים צמודי קרקע(וילות, קוטגים, דו משפחתים), תוספות בנייה, פתיחת מרתפים, ממדים, בתי כנסת ועוד....
משתפים פעולה עם "שיפוץ לכל'' כבר 4 שנים בבניית שלדים וקבלני גמר ברשותנו עשרות המלצות של עבודות שבצענו ואת חלקם נפרסם כאן כולל תמונות.


אנו מספקים שירותי בניית שלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברתנו מחויבת לעמידה בדרישותיו הלקוח לרבות מתן אחריות וביטוח על עבודתנו, וכל זאת תוך עבודה מקצועית ואיכותית.

בניית השלד מהווה את בסיס המבנה אשר מבטיח את חוזקו,
בטיחותו ויציבותו, אנו מקפידים לבצע את עבודת הבניה באופן יסודי ביותר על מנת להבטיח מבנה חזק ובטיחותי, וכן להעניק פלטפורמה איכותית ושלד מוגמר ברמה הגבוהה ביותר  עבור אנשי המקצוע הבאים וכמובן לבעלי המבנה.
קבלן שלד
קבלן שלד

מהו קבלן שלד


קבלן שלד אחראי על כל עבודות היסוד בבית, החל מאבטחת קווי בניין ובניית היסודות והקירות ועד לרצפה והגג.
בתוך כך, קבלן השלד דואג לארגן את צוות הפועלים ואת כל החומרים הנדרשים לצורך המלאכה. הקבלן נדרש לנהל ולבצע באופן שוטף ויומיומי את העבודות בשטח, בהתאם לתוכניות הבנייה.

שיטת בניית השלד המקובלת והעדיפה כיום בישראל הינה בלוקים. זוהי שיטה ותיקה, איכותית ואמינה הדורשת ידע מקצועי מעמיק, ומבוססת על בניית יסודות, רצפה מבטון על בסיס קורות, וקירות מבלוקים עם אפשרות לקירות פנים מגבס.

בניית שלד על ידי קבלן שלד מתבססת על מגוון רחב של חומרי גלם. חלק מחומרי הגלם קבועים ואחרים משתנים בהתאם לשיטת הבנייה, ביניהם בטון, חול, מלט, בלוקים, חצץ, פלדה וסיד.
אחד מתפקידיו של קבלן השלד הוא לבחור את החומרים הנדרשים לבניית הבית בהתאם
                                 
 
קבלן מפתח(גמר)
חברתנו מספקת ללקוחותיה שירותי קבלן מפתח מקצועיים ביותר תוך שמירה על איכותי ושירות לאורך כל הדרך.
 חשוב לדעת כי שירותי קבלן המפתח שלנו יספקו לכם כתובת אחת לכל נושא, בעיה, שאלה או בקשה הקשורים לעבודות הבנייה.
השירות יוריד מכם את נטל ניהול הליך, החברה מנהלת את כל פרויקט הבנייה מתחילתו ועד סופו, ולכם נשאר רק לבקר ולהנות מתהליך הבניה.
מהו קבלן מפתח(גמר)

קבלן מפתח הינו איש מקצוע האחראי על כל עבודות הבנייה מא' ועד ת'. לשם כך אנו עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים,
ביניהם נכללים: חשמלאים, אינסטלאטורים וצבעים, ומומחי מיזוג אוויר, איטום, מתקיני תשתיות גז, מומחי אלומיניום והתקנת מערכות אזעקה. כמו כן, קבלן המפתח אחראי על רכישת חומרי הגלם בהתאם למסגרות תקציב ועל ביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר בהתאם לתוכניות הבנייה תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

שירותי קבלן מפתח מתאימים לכל סוגי הבנייה בארץ, בין אם מדובר בבנייה קונבנציונאלית באמצעות בלוקים ובטון, בנייה על בסיס שלד פלדה, או כל שיטה אחרת.
בכל שיטת בנייה העיקרון נשאר זהה– הקבלן יבצע את העבודות הנדרשות מההתחלה ועד הסוף.
כחלק מאחריותו של קבלן המפתח אנו רוכשים את המרכיבים הנדרשים לבנייה, החל באלו הנדרשים לבניית השלד, כמו בטון, ברזל, בלוקים ומלט, דרך כלים מכניים הנחוצים לביצוע העבודות, ועד לחומרי גימור כמו טיח, צבע, דלתות וחלונות.

רכישת החומרים תבוצע בהתאם לרצונות הלקוח, לתכנון האדריכלי ולמסגרת התקציב שברשותו. יחד עם זאת, הלקוח יכול לבחור לרכוש את חלק מחומרי הבנייה בעצמו
קבלן שלד

קבלן שלד - דוגמאות לבתים צמודי קרקע שבנינו​​​​​​​


מחפשים קבלן שלד מקצועי ואמין ? פנו עוד היום לשירותי בניית שלד עם חברת שיפוץ לכל ונשמח לעמוד לרשותכם. ​​​​​​​
אנשים רבים אשר רוצים לבנות בית חדש או רוצים לעשות שיפוץ גדול נתקלים לראשונה בחייהם בצמד המילים קבלן שלד אבל הן לא אומרות להם כלום. מה תפקידו של קבלן השלד? מה החשיבות שלו לבניה או לשיפוץ ועל אילו תחומים הוא אמון? על מנת לענות על השאלות הללו גייסנו את צוות המומחים של חברת 'שיפוץ לכל' והם כאן בכדי לעשות לכם קצת סדר בדברים ולהסביר לכם מעט על התפקיד החשוב של הקבלן שלד.

תפקידו של קבלן שלד

קבלן שלד הוא בעצם החוט המקשר בין האדריכל ואדריכל הקונסטרוקציה ויתר הקבלים בשטח כמו אנשי האינסטלציה, החשמל ועוד. בנוסף, כשמו כן הוא והוא גם אמון כמובן על הזמנת חומרי הגלם - הבטון והברזל, יציקת הבטון וכל הקשור בבניית השלד של המבנה. כמובן שכל מבנה באשר הוא בנוי על שלד המהווה את היסודות שלו ממש כמו בגופנו שלנו. שלד חלש או אחד כזה שבנוי בצורה לא נכונה לא יחזיק מעמד זמן רב ויהיה חשוף לסכנות רבות כמו במקרים של רעידת אדמה לדומה. מכאן משתמע שלקבלן השלד יש אחריות רבה לא רק בהצלחת העבודה ואיכות המבנה אלא גם על חיי אדם. הקבלן פועל על פי התכניות האדריכליות בהתאם לתקנים מחמירים וחוקי הבניה המקובלים על מנת שהמבנה יהיה עמיד ביותר, יציב ויוכל להבטיח את ביטחוננו ובטיחותנו.
לסיכום, כפי שהבנו כמה קריטית עבודתו של קבלן השלד לשמירה על המבנה וכמובן גם עלינו ועל בני ביתנו נרצה לדעת גם איך לבחור את האחד הנכון. לשם כך אנו ממליצים לשקול בכובד ראש במי נבחר ונעשה מחקר מעמיק בו נבדוק ברחבי הרשת על קבלנים של שלד או חברות המציעות את השירות, נבקש המלצות ונקרא ביקורות וכמובן נראה עבודות של קבלנים שונים ונעשה ביניהם השוואת מחירים.

קבלן שלד מומלץ ומנוסה

מבין שלל השירותים אשר מספקת חברת 'שיפוץ לכל' ניתן למצוא בין היתר שירות קבלן שלד וגמר, קבלן חשמל, בניה קלה, שירותי אינסטלציה ועוד. כבר למעלה מעשור שאנו בענף ואנו גאים בכל פרויקט ופרויקט שלנו. אנו מזמינים את כולם להיכנס לאתר שלנו, לראות עבודות, לקרוא מה חושבים האנשים בעבורם ביצענו עבודות וכמובן ליצור אתנו קשר לפרטים נוספים.

בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק