שיפוץ דירה

שיפוץ דירה הוא אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בתחום הבניה והשיפוץ. ישנן הרבה דירות ישנות אשר זקוקות לשיפוץ, בין אם בעלי הדירה מתגוררים בהן או שהן מושכרות. כאשר מדובר על דירות מושכרות, שיפוץ של דירה יכול להקפיץ את הערך שלה, כלומר את שכר הדירה החודשי אשר ניתן לגבות. דירות ישנות הן הרבה פחות מבוקשות, מאחר וכבר קיימות כיום הרבה דירות חדשות או משופצות במחירים אשר אינם גבוהים בהרבה.
 

שיפוץ דירה יכול להיות רחב או מצומצם, תלוי כמובן במצב הדירה ובתקציב השיפוץ. בתקציב לא גבוה ניתן לדוגמא לשפץ רק את המראה הכללי של הדירה על ידי סתימת חורים בקירות וצביעתם ותיקון נזקים בולטים לעין. אם מדובר בדירה ישנה מאוד אשר זקוקה לשיפוץ כולל, יש צורך לרוב בשיפוץ נרחב אשר יכול להפוך את הדירה לדירה חדשה לחלוטין.
 

שיפוץ דירה יכול לכלול החלפת רצפה, אשר דורשת פירוק של הרצפה הנוכחית והתקנה של רצפה חדשה, לרוב מרצפות או פרקט. לעתים בוחרים בעת השיפוץ לשנות את מבנה הדירה, כלומר לאחד חדרים מסוימים לחדר אחד גדול או להיפך – לחצות חדר גדול לשני חדרים קטנים בעזרת קיר גבס.
 

ישנן אינסוף אפשרויות עבור שיפוץ דירה והכל תלוי בצורך שלכם ובתקציב, לכן הדרך הטובה ביותר היא להתייעץ עם בעל מקצוע אמין ומקצועי.
 

פנו עוד היום לחברת שיפוץ לכל ונשמח לייעץ לכם באופן מקצועי בכל הקשור לתחום של שיפוץ דירה או בית.

  • מתאריך 20.1.2018 אסלה מונו בלוק, מוט פינוק,וארון אמבטיה מתנה על שיפוץ כללי לבית
     
  • שיפוץ חדר אמבטיה כללי כולל החלפת צנרת מים וצנרת מים דלוחין 9800 ש''ח
 
בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק