שיפוצים

החברה מקפידה על מתן שירותי אדיב ואישי, הקשבה והבנה של הצרכים, השאיפות והדרישות של הלקוח, והוצאתם אל הפועל בצורה האיכותית והמדויקת ביותר. לקוחות החברה נהנים ממגוון עבודות שיפוצים, המתבצעים ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים, תחת קורת גג אחת. אחד היתרונות שלנו כחברת שיפוצים, טמון בעובדה שאנו מתמחים בביצוע כל עבודות השיפוצים – מה שמונע מהלקוחות שלנו את הצורך לנהל מעקב אחרי בעלי מקצוע רבים, מתוך תקווה שיתקיים ביניהם שיתוף פעולה. השירותים שלנו מאפשרים ללקוחות ליהנות משיתוף ושיקול לאורך כל השלבים ולגבי כל העבודות המבוצעות ומשקט נפשי, בידיעה שהשיפוץ מבוצע על ידי אנשי מקצוע מהמעולים בתחומם.

לאורך השנים חברת שיפוץ לכל צמחה והתפתחה הודות ובזכות היחס החם, המקצועי והאכפתי עליו אנו לא מתפשרים, תוך דאגה רצופה להתאים באפן אישי את השירותים שאנו מספקים לצרכים של כל אחד מלקוחותינו – בהליך של שיפוץ לכל אחד יש את המטרות, השאיפות והחלומות הייחודיים לו ולנו חשוב להבין אותם ולתכנן את השיפוץ בהתאם. שירותינו מבוצעים באמצעות צוות עובדים מקצועי בעל ניסיון של שנים, תחת פיקוח אישי ורציף, הקפדה על מענה אמין ואיכותי וזמינות מרבית לאורך כל שלבי התהליך. אז לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מעוניינים לשפץ את הבית או המשרד, מהי רמת השיפוץ הנדרשת, או איזה תקציב אתם מייעדים למטרה, חברתנו תהווה ללא כל ספק את הכתובת הנכונה למטרה. אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון בדרך לעבודות שיפוצים אשר עונות על מלוא הדרישות והציפיות, ואנו נשוב אליכם בתוך זמן קצר ונשמח לספק מידע, להשיב על שאלות ולקבוע פגישה 053-5215255

עבודות גבס – עבודות גבס מכל הסוגים, כולל הנמכת תקרות ובניית קירות. עבודות המתאפיינות ברמת גימור מושלמת, אשר בכוחן לתרום הן לעיצוב החלל ולאווירה והן לפונקציונאליות שלו.
  • עבודות חשמל – החלפת צנרת החשמל, הוספת נקודות חשמל, הסוואת חוטי חשמל קיימים ופעולות נוספות אשר ימנעו סיכונים מיותרים ויחסכו התמודדות על תקלות והוצאות כספיות בעתיד.
  • עבודות צבע ושפכטל – בהתאמה לדרישות ולצרכי הלקוח ותוך הקפדה על עבודה עם חומרים איכותיים.
  • עבודות אינסטלציה – ביצוע מגוון רחב של עבודות ושיפוץ בתחום האינסטלציה ברמת גימור גבוהה במיוחד.
  • ניהול פרויקטים – בניית תכנית עבודה מסודרת ומקיפה, עבודה מול האדריכל, שיתוף הלקוח בכל שלבים הפרויקט
  • בנייה קלה-בניה מהירה  ואיכותית בעליות נמוכות (ראה בעמודת בנייה קלה)
  • מתאריך 20.1.2018 אסלה מונו בלוק, מוט פינוק,וארון אמבטיה מתנה על שיפוץ כללי לבית
     
  • שיפוץ חדר אמבטיה כללי כולל החלפת צנרת מים וצנרת מים דלוחין 9800 ש''ח
 
בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק