קבלן אינסטלציה לבית פרטי במקצועיות וביעילות | שיפוץ לכל - עבודות שיפוצים

קבלן אינסטלציה

 
יש הנוטים לחשוב שתפקיד האינסטלטור ותפקיד קבלן אינסטלציה הם שמות נרדפים כשלמעה אלו שני תפקידים עם אופי שונה, אחריות שונה וכמובן גודל העבודות שכל אחד מהם יכול לקחת עליהן אחריות. נכון, ישנם הרבה קבלני אינסטלציה שעושים במקביל גם עבודות קטנות יותר אך לא תמצאו אינסטלטור יחיד שיכול לעשות עבודות קבלנות לבדו. חשיבותו של קבלן האינסטלציה כאשר מדובר בבניה של בית או בנין מהיסודות או שיפוץ גדול של מבנה היא רבה ביותר. הצנרת, פתחי הניקוז והביוב, זמינות הברזים כל אלו הן תשתיות של כל מבנה במקביל לתשתיות החשמל ושלדו. במידה ואחת מהן לא מתוכננת ונבנית נכון זאת תהיה בעיה גדולה שבעתיד תגבה מאתנו כספים רבים, זמן ובעיקר כאבי ראש.
 

קבלן אינסטלציה לבית פרטי

לאחר שהאדריכל ואדריכל הקונסטרוקציה מגבשים את תכנית הבניה של מבנה הבית הכוללת בתוכה את החלוקה המפורטת של חללי הבית, החדרים, המטבח, הסלון וחדר האמבטיה ומכילה כמובן את תכניות תשתיות החשמל והאינסטלציה. כאן נכנסים לתמונה קבלן החשמל, קבלן האינסטלציה, קבלן השלד ועוד... ומתרגמים את התכניות הללו למציאות. בתכנית האינסטלציה מפורט היכן יעברו הצינורות, היכן ימוקמו פתחי הניקוז והביוב וכמובן הכל עם קשר ישיר אל התכנית של הסביבה כולה שהרי צנרת הבית מחוברת לצנרת הראשית העוברת ברחוב הסמוך אליו.

קבלן אינסטלציה
 

קבלן אינסטלציה - עבודות בכל גודל ובכל זמן

אנחנו בחברת 'שיפוץ לכל' מספקים בין יתר השירותים גם שירותי קבלן אינסטלציה לפרויקטים גדולים וכאמור גם אנשי צוות לעבודות קטנות יותר. החברה אשר נוסדה כבר לפני למעלה מעשור על ידי מיכאל קניזו מעסיקה את אנשי הצוות המובילים כל אחד בתחומו בעלי שנים רבות של ידע, ניסיון ומוניטין. כמו כן כאמור החברה מספקת שירותים לכל סוגי עבודות השיפוץ לרבות בניה קלה, בנית שלד, קבלנות חשמל ועבודות גימור וצבע ועוד... מתכננים לבנות בית? לעשות שיפוץ גדול? צרו אתנו קשר ובואו להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי כל נושא שתחפצו.
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק