פרגולות & דקים

                                                                 דק לגינה


 כשמתקינים דק לגינה יש כמה דקויות שחשוב להקפיד עליהן כמו סוג הדק שבוחרים, התשתית של הדק וגם התחזוקה שבאה אחרי ההתקנה. בחברתנו תוכלו לקבל יעוץ איך עושים את זה נכון - מה היתרונות והחסרונות של סוגי דקים לגינה, על מה חשוב להקפיד בזמן ההתקנה וגם מחירים של דק לגינה שיסגרו לכם את הפינה.דקה והתחלנו?


                                                           פרגולות עץ למרפסת


 התקנת פרגולות עץ למרפסת לא כל כך שונה מהתקנת פרגולה בגינה, אבל יש כמה דגשים שחשוב לשים לב אליהם. המרכזי ביניהם הוא איפה הפרגולה מותקנת, או כמו שאמר אביתר בנאי - האם מדובר בפרגולה למעלה או פרגולה למטה? לרוב, התקנת פרגולות עץ למרפסת בבתים פרטיים תהיה פשוטה יותר בהשוואה לפרגולות בבניין משותף שמצריכות לרוב שימוש במנוף. בחברתנו תקבלו יעוץ באיזה חומרים משתמשים לפרגולות עץ למרפסת, כמה זה יעלה לכם והאם צריך היתר בנייה (לרוב לא). 


                                                                דק לבריכה


 מתקינים דק לבריכה? סתם נכנס לנו משהו לעין, אנחנו לגמרי מפרגנים. שנייה לפני שאתם ממהרים לבחור דק, חשוב לדעת שלא כל סוגי הדקים מיועדים לבריכות. דק לבריכה חשוף לשמש קופחת ומים, ולכן כשבוחרים דק לבריכה רצוי לבחור בדק מעץ קשה כמו איפאה, במבוק, טיק בורמזי או דק סינטטי. איתנו תוכלו להתלבט אנחנו נייעץ איזה דק לבריכה לבחור (כולם טובים, באמת!), לשמוע איך מתחזקים דק לבריכה ומה המחירים של דק לבריכה. 


            אמינות ומקצעיות ללא תחרות וללא פשרות
                                    שיפוץ לכל-וזה הכל

                                053-5215255 מיכאל
                                ​​​​​​​052-3163763 

                              דברו איתנו עכשיו גם בWhatsApp
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק